Поради водіям

3 метою запобігання ускладнень у дорожньому русі та попередження скоєння дорожньо-транспортних пригод працівники Золочівського відділу поліції наголошують водіям, аби ті звернули увагу на технічний стан своїх транспортних засобів.
При погіршенні дорожніх умов, під час керування транспортними засобами, будьте уважними та обережними, чітко дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху, а також уникайте різкого гальмування та маневрування транспортним засобом.
Ще раз зверніть увагу на ефективність роботи гальмівної системи, функціонування зовнішніх освітлювальних приладів, елементів очищення та обігріву вікон вашого автомобіля, а також потурбуйтеся про зміну літньої гуми на зимову.
До уваги водіїв, кілька рекомендацій щодо управління автомобілем в умовах ожеледиці та снігового накату:
– На слизькій дорозі не гальмуйте різко, це не тільки марно, але й небезпечно. Різке гальмування призводить до блокування коліс і збільшення гальмівного шляху, а найчастіше до втрати керованості. Проїжджаючи небезпечну ділянку, намагайтеся зберігати швидкість постійною. Не робіть різких рухів кермом.
– При русі на мостах та естакадах будьте особливо уважні. Крижаний настил на цих ділянках дороги з’являється раніше, ніж всюди, а зникає пізніше. У цих зонах уникайте різких рухів кермом, газом, гальмами.
– На слизькій дорозі краще уникати різких маневрувань і обгонів. При русі на підйом, вибирайте таку передачу, щоб не доводилося переключатися до повного завершення підйому. Під час спуску не натискайте на педаль зчеплення, при керуванні авто на швидкості плавно гальмуйте.
– Не забувайте про пішоходів. Наближаючись до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму.
Не нехтуйте власною безпекою та безпекою інших. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху!
Золочівський відділ поліції

Залишити відповідь