Попри емоційну заяву про відставку, Яценюк повернувся в уряд з новими ідеями (відео)

jasenjukАрсеній Яценюк знову береться керувати урядом. Попри емоційну заяву про відставку минулого четверга, сьогодні прем’єр Яценюк уже провів засідання уряду і чекає за два дні від парламенту підтримку змін до бюджету, йдеться в сюжеті ТСН. 

Прем’єр-міністр України, який чотири дні тому оголосив про відставку, призначив виконувача обов’язків, понеділкове засідання уряду вже проводить і очолює сам, хоч і в закритому режимі.

Порадившись із міністрами, Арсеній Яценюк повторно вносить до парламенту непроголосовані в четвер закони, та нагадує, що без них Україну чекає хаос.

Аби в парламенті знову не зазнати фіаско, Яценюк докладно пояснює найпроблемніші моменти. Зміни бюджету, які пропонує Яценюк, усі задля фінансування армії та відновлення Сходу країни. Зокрема, на збройні сили планують витратити понад 9 мільярдів гривень і понад 3 мільярди на відновлення Донбасу . Зекономити уряд Яценюка пропронує на чиновниках.

Джерело: ТСН.


Залишити відповідь

Next Post

Чоловік став жертвою інтернет-шахрая (відео)

26 липня 2014 року у чергову частину Золочівського райвідділу міліції поступила заява військовослужбовця нашої частини про те, що 24 липня 2014 року, невідома особа шахрайським способом під приводом продажу  ноутбука через інтернет-сайт Slando заволоділа коштами заявника в сумі 2000 грн.  Військовослужбовець перерахував гроші на картку шахрая, але ноутбука так і […]