Попрощалися із полковником Ігорем Олексюком

Як повідомляли раніше загинув уродженець селища Підкамінь (Золочівського району), полковник Олексюк Ігор Петрович, 1974 року народження.

Як інформує Підкамінська селищна рада, дитинство Ігор провів у рідному Підкамені, середню освіту здобув у місцевій школі, яку закінчив з відзнакою. Відтак вирішив здобути військову професію.
Згодом життєва стежина привела у Мукачево, де й проживав зі сім’єю.

Мужній воїн, він боровся за мир на українській землі, за спокій у рідній домівці, за безпеку родини… Ціною життя він виборював право нашої нації бути вільними.
Смерть Ігоря – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни.

Чоловік, син, брат, батько… Справжній патріот, вірний син України. Таким він назавжди залишиться у нашій пам’яті, а його ім’я навіки буде взірцем мужності, патріотизму та незламності.
Поховали воїна у Мукачеві. Сотні людей зібралися біля Кафедрального собору аби віддати шану полеглому полковнику Ігорю Олексюку.
Щиро співчуваємо родині та близьким!
Світла пам’ять Герою.

Фото: Мукачівська міська рада.

Next Post

Вітання для Люби Дроздовської

Вітання з Днем народження для Люби Дроздовської з села Петричі. Вітають чоловік Олег, діти, онуки, зяті, уся родина. Мамочка, вітаємо з днем народження. Рідна наша, ти повинна знати, що на світі немає прекрасніше мами і чудесної бабусі, ніж ти. Бажаємо тобі, люба наша, здоров’я і благополуччя, затишку в домі і […]
Вітання