Попередження про пориви вітру

Увага! Попередження про пориви вітру.

За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 23 вересня вдень місцями пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Закликаємо громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.

Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.
Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

Next Post

Світлої пам’яті Юлюгіної Ганни Федорівни

З сумом повідомляємо, що померла Юлюгіна Ганна Федорівна, 1933 р.н. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Розділяємо біль утрати та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе. Світла пам’ять про Ганну Федорівну назавжди […]
некролог