Попереджають про відповідальність за продаж неповнолітнім тютюну та алкоголю

Золочівська поліція звертається з проханням неухильно дотримуватися вимог законодавства України, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Про це йдеться у зверненні Золочівського відділу поліції:

“Звернення до працівників торгівлі!
У сучасних умовах значної актуальності набула проблема пияцтва та тютюнокуріння серед дітей.
Відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, яким внесено зміни до статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.
Окремо інформуємо, що порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами тягне за собою накладення штрафу.
Поліція звертається з проханням неухильно дотримуватися вимог законодавства України, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління. Продаючи спиртне та цигарки дітям, задумайтеся, що хтось може запропонувати закурити чи випити й Вашій дитині. Адже дуже складно передбачити, що після цього може статися.”

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Григорія Цюрося

Сьогодні свій 50-ти річний ювілей святкує Цюрось Григорій. З нагоди свята свої щирі вітання приносять дружина Марія, діти Руслан і Соломія, невістка Христина, внук Владиславчик, тесть Павло і теща Ярослава. Тобі сьогодні, рідний, п’ятдесят. Із вдячністю ми хочемо вітати Тебе за мудрість батьківських порад, За вміння всім завжди допомагати, За […]