Понад дві тисячі реєстраційних номерів було видано працівниками Золочівської ОДПІ

podatkovaЗа січень – серпень цього року податківцями Золочівського району було видано 2014 реєстраційних номерів облікових карток платників податків . З них 1365 реєстраційний номерів облікової картки отримали діти віком до 16 років.
Золочівська ОДПІ нагадує, що дитина, яка не досягла шістнадцяти років або є неповнолітньою і ще не має паспорта, не може самостійно отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі. В інтересах дитини це може зробити один з батьків (усиновитель, опікун, піклувальник). Для цього необхідно пред’явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу одного з батьків. Якщо свідоцтво про народження дитини видане не українською мовою, необхідно подати засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад такого свідоцтва українською мовою.
Реєстрація фізичної особи у Державному реєстрі здійснюється протягом п’яти робочих днів від дня подання облікової картки до органу державної податкової служби.
Для отримання реєстраційного ( ідентифікаційного) номера потрібно звернутися в Центр обслуговування платників податків Золочівської ОДПІ ( м.Золочів , вул..Лермонтова,1 каб. № 1).

Інформаційно-комунікаційний сектор.

Залишити відповідь

Next Post

Електронні перевірки для платників єдиного податку

З 01 січня 2014 року платники єдиного податку зможуть скористатися новим сервісом — документальною невиїзною позаплановою електронною перевіркою. Для цього платнику податків із незначним ступенем ризику достатньо буде подати заяву до територіального органу Міндоходів, у якому він перебуває на податковому обліку, не пізніше ніж за 10 календарних днів до очікуваного […]