Понад 3 тисячі військовослужбовців НГУ забезпечуватимуть громадський порядок у святкові дні

Як “Золочів.нет” повідомили у Відділі інформації та комунікації НГУ, під час святкування Новорічних та Різдвяних свят публічну безпеку в державі забезпечуватимуть понад 3 тисячі військовослужбовців у складі самостійних та спільних з Національною поліцією нарядів, з яких 85 патрулів зі службовими собаками та понад 100 патрулів на автомобілях.

Сили і засоби Національної гвардії України переведені на посилений варіант службової діяльності.

Служба з охорони громадського порядку виконуватиметься на території 21 обласного центру та м. Києва, 25 містах обласного та районного підпорядкування, з них на території 7 населених пунктів у межах проведення операції Об’єднаних сил та 5 об’єктах транспортної інфраструктури, біля 74 новорічних ялинок встановлених в обласних і районних центрах держави та в м. Києві.

Next Post

Акція протесту у Бродах (відео)

У Бродах біля автодороги міжнародного значення “Київ — Чоп” проходить протест працівників лісгоспу.За попередніми даними, протест через звільнення директора ДП “Бродівський лісгосп”. За даними Бродівської міської ради, під час сесії 30 грудня розглянули питання – звернення Бродівської міської ради до Кабінету Міністрів України, Державного лісового агентства України, Львівського обласного управління […]