Понад 3 млрд грн задекларовано громадянами доходів за 2020 рік з початку року

Станом на 01.08.2021 року громадянами Львівщини подано 16 073 декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік, що на 2 873 декларації більше у порівнянні з минулим роком, або на 21,8 відс та задекларовано 3 641,1 млн грн, що на 560,2 млн грн більше ніж торік.
Нагадуємо, що кампанія декларування минулорічних доходів громадян закінчилася, але особи, які мають право на податкову знижку, можуть подати декларацію до кінця 2021 року.
До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником ПДФО витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача), а також копіями договорів за їх наявності, в яких обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк оплати за такі товари (роботи, послуги). Перелік витрат, дозволених для включення до податкової знижки визначений ст. 166 Податкового кодексу. Скористатися таким правом можна лише за витратами 2020 року.
Звертаємо увагу, що декларацію можна направити до податкових органів засобами електронного зв’язку. Для цього потрібно скористатися Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Одноразові (спеціальні) добровільні декларації перевірятимуть тільки камерально на арифметичні та логічні помилки

Золочівська ДПІ повідомляє, що відповідно до п. 6 підрозділу 9 прим. 4 розділу ХХ Податкового кодексу декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, має право добровільно подати податковій одноразову (спеціальну) добровільну декларацію в порядку та за формою, затвердженою наказом Мінфіну України від […]
Бізнес