Понад 20 тисяч офіцерів запасу повернуться на службу для захисту цілосності України

armiПонад двадцять тисяч патріотів – колишніх правоохоронців протягом останніх днів висловили бажання повернутися на службу заради збереження територіальної цілісності України та її незалежності. Інформує прес-центр СБ України.
Про це повідомив на зустрічі з ветеранами Центру спеціальних операцій перший заступник голови СБУ генерал-лейтенант Василь Крутов. Він наголосив, що «для протистояння професійним найманцям іноземної держави, які мають багаторічний бойовий досвід і у яких відсутні моральні гальма, необхідне повне задіяння усіх людських та матеріальних ресурсів».

Віце-прем’єр-міністр України Віталій Ярема висловив вдячність українському народу, який з розумінням поставився до тимчасового скорочення низки соціальних програм задля технічного переоснащення і підтримки Збройних Сил та силовиків, що протистоять безпековим загрозам та військовій агресії. «Досвід ветеранів-спецпризначенців зміцнить бойовий дух підрозділів і відсіч ворогу буде рішучою та професійною», -зазначив В. Ярема.

Офіцери-резервісти служитимуть за контрактом. В.Крутов підкреслив, що знайдуться справи й для тих, кому особисто стати до зброї не дозволить вік чи здоров’я: «У бойовому братерстві та готовності служити Вітчизні є великий потенціал спільної перемоги».


Залишити відповідь

Next Post

ФК "Княжі лани" стали володарем Кубка Чемпіонів Львівської області

Ліга чемпіонів Львівщини.Фінал. 9 травня 2014р “Газовик” Угерсько – “Княжі Лани” Ст.Скварява 1:3 (0:2) Арбітр: Андрій Грисьо Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Андрій Чулик Делегат ФФЛ: Степан Понайда У п’ятницю 9 травня 2014 року в селі Ременів Кам’янка-Бузькому районі, відбувся фінальний матч Кубка Чемпіонів Львівської області. У фіналі зустрічалися ФК “Газовик” […]