Поморянський замок потрібно терміново рятувати (відео)

pomorjanu zamok2Вже протягом багатьох років у селищі Поморяни гостро стоїть проблема реставрації пам’ятки архітектури ХVI ст. – Поморянського замку. Протягом тривалого часу точаться численні дискусії, про те, що потрібно відновлювати замок, але на жаль, очікуваного результату немає.
На сьогоднішній день від замку залишились одні руїни, і якщо не вжити термінових заходів по реставрації замок зникне. Мешканці Поморян звертаються до меценатів, політиків, не байдужих людей : ” Допоможіть зберегти історичну пам’ятку!”
Слід відмітити, що Поморянський замок перебув війни та інші важкі часи нашої історії, і не вже у нашому мирному XXI столітті ми його втратимо.
Маємо надію, що знайдуться дбалі руки, які не тільки відновлять замок, але й перетворять Поморяни у відомий туристичний комплекс.

Залишити відповідь

Next Post

Перемоги юних художників

«Для нас завжди несподівано – приємним та радісним сюрпризом стає кожна перемога у мистецьких конкурсах різних рівнів. Фактично, майже кожного місяця наші вихованці гуртка образотворчого мистецтва « Палітра » ЦДЮТ м. Золочів здобувають перемоги. Вони є неодноразовими переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів – зазначила керівник Гевко Галина,- Ось, […]