Поморянські «ІРИСКИ» здобули звання «Зразковий танцювальний колектив» та весело відсвяткували 7-й День народження колективу!

День народження Зразкового танцювального колективу «Іриски» під керівництвом Уляни Стадник у цьому році пройшло особливо і по-іншому, але причин для радості стало більше, адже тепер МИ у новому статусі — 7 березня заслужили звання «ЗРАЗКОВИЙ танцювальний колектив», і на сьогодні єдиний у районі!
Цьогоріч святкуємо вже 7-й День народження. Сумно, що не можемо зробити це у вигляді звітного концерту, як у попередні роки. Тому вирішили святкувати у «сімейному» колі. За роки проведені в танцювальному залі ми стали сім’єю! Було нелегко — всілякі перешкоди, неприємності та навіть без належних умов для занять, але ми твердо та старанно крокували до того, що маємо зараз: це наш новий зал (був відремонтований за сприяння Т.І. Батенка, де частину коштів Тарас Іванович лобіював з Держбюджету та Василя Ляшовського — частину коштів пролобіював з районного бюджету), це всі наші перемоги, які ми чесно виборювали на конкурсах у різних областях України, наш немалий танцювальний репертуар, сценічний гардероб, і найголовніше — ті спогади та емоції, які залишаться на все життя. Юні танцюристи з Поморян вже встигли виступити на сценах Золочева, Дублян, Червонограду, Бродів, Львова, Чернівців, Рівного, Тернополя, Києва, Яремче тощо. Не можемо не згадати та не подякувати людям, які небайдужі до розвитку дитячої творчості, культури та мистецтва — ми маємо підтримку Тараса Івановича Батенка та його помічника депутата Золочівської Районної ради Василя Ляшовського, обласного депутата Юрія Сидоровича, та Золочівського мецената Ігоря Бартківа — ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ДОПОМОГУ!
Хочеться похвалити, прорекламувати й подякувати за нелегку та креативну працю людей, які долучились до створення нашого свята: чудове святкове оформлення, фотозона та конфеті шоу — Країні кульок, смачнющий та символічний тортик — Оксані Венгер, талановитому фотографу — Наталі Сембай, нашому чудовому ведучому та ді-джею — Юрію Сидоровичу, смачні макаруни — Галині Дутчак.
Та велика подяка дітям-танцюристам колективу «ІРИСКИ» — завдяки яким хочеться творити та працювати; ті, які надихають, а також їхнім батькам, які завжди готові старатись, допомогти та з розумінням ставитись до нелегкої праці!
Нам є куди рости, є над чим працювати, і ми будемо старатись, аби стати все кращими та здобувати.

Уляна Стадник

Next Post

Вітання для Федоренка Ігоря Петровича

Колектив ТОВ “КНЯЖІ ЛАНИ” вітає генерального директора Федоренка Ігоря Петровича з нагоди 50-річного ювілею. Є ювілеї досить різні, Та є одна з найкращих дат, Вітає щиро весь колектив У день коли Вам – 50. Хай пахучим цвітом стелиться дорога, Хай відходять в далеч горе і біда, Хай же будуть щастя […]
50 років