Померла зв’язкова УПА Ольга Ільків (відео)

Ольга Ільків
Ольга Ільків

На 102 році життя померла політв’язень совєцьких тюрем, зв’язкова головнокомандувача УПА Романа Шухевича – Ольга Ільків. Про це повідомила депутат Львівської обласної ради Ірина Сех.

“Сумну звістку отримала сьогодні вранці. Не стало нашої дорогої Ольги Ільків. Жінки-легенди, свідка драматичної епохи, сильної особистості, яку не зламали ні війни, ні жорстокі репресії, ні людський підступ. Запам’яталося, як вітала пані Ольгу зі 101-річчям. Вона так бадьоро трималася, усім цікавилася, розпитувала – зрештою, ніколи не була байдужою. Дуже раділа, коли я їй передавала вітання від інших побратимів і посестер, дякувала, що пам’ятають. Просила передати, що вона щаслива, бо дожила до третього тисячоліття і сподівається зустріти своє 102-річчя. Мріяла дочекатися перемоги та розквіту Української держави. Не судилося… Щиро співчуваю рідним та близьким Ольги Ільків. Це велика втрата. Втрата для всіх нас, для всієї держави, хоч не всі це усвідомили. Тепер матимемо захисницю на Небі. Моліться за нас, дорога пані Ольго. За нас і за Україну”, – повідомила Ірина Сех.

Світла пам’ять.

Next Post

Знай своїх Героїв (відео)

Буський міський Народний дім створив відеоролик до Дня Збройних сил України “Знай своїх Героїв”. В кадрі кіборг, голова львівського осередку організації Олександр Мошонкін. Запрошуємо до перегляду. Поділіться цим у соцмережах: