Померла українська співачка Ніна Матвієнко

Померла українська співачка Ніна Матвієнко. Про це повідомила її донька Тоня Матвієнко.10 жовтня Ніні мало би виповнитися 76 років.

У репертуарі співачки було багато народних пісень, серед них обрядові, ліричні, гумористичні, пісні-балади, українські пісні XVII—XVIII сторіччя.
Зіграла в телевиставах («Маруся Чурай», «Катерина Білокур», «Розлилися води на чотири броди»), художніх фільмах («Солом’яні дзвони», «Пропала грамота»), в радіовиставах («Політ стріли», «Кларнети ніжності»). Співачка озвучила ряд науково-популярних, хронікально-документальних кінофільмів, кілька теле- і радіопрограм. 1984 року брала участь у створенні українського мультфільму «Колискова». 1988 року був знятий відеофільм за участю Ніни Матвієнко «Русалчин тиждень». Серед авторських театрально-режисерських робіт акторки музичний спектакль «Під сонцем» (1997) за участю японського танцівника Тадаші Ендо, а також грандіозне музично-сценічне дійство «Золотий камінь посіємо ми» (1998). Крім того, Ніна Матвієнко 1995 року зіграла 16 вистав з американським театром La Mama E.T.C. (Нью-Йорк, США).
Артистка з великим успіхом гастролювала в Мексиці, Канаді, США, Чехії, Польщі, Фінляндії, Кореї, Франції, країнах Латинської Америки.

Фото: Facebook\Тоня Матвієнко.

Next Post

Через негоду на Львівщині знеструмлені 52 населені пункти

Як інформують у Львівській ОВА, через несприятливі погодні умови у Львівській області станом на цю годину знеструмлені 52 населені пункти. З них 14 – повністю, 38 – частково. Найбільше – на Бродівському, Жовківському, Камʼянка-Бузькому напрямках. Над відновленням живлення працюють 98 працівників «Львівобленерго», залучили 34 одиниці техніки. Поділіться цим у соцмережах: