Помер військовий із Золочівського району

Шана Герою

27 лютого 2024 року у місті Харків вірний присязі помер начальник фінансово-економічної служби військової частини А4821 капітан, мешканець смт. Красне ГУЖЕНКО Ігор Іванович, 1973 р. н. Про це інформує Красненська селищна територіальна громада Золочівського району.

“Ігор Іванович був добрим та надійним другом, вірним сином нашої України. І у наших споминах він назавжди залишиться Героєм та прикладом для майбутніх поколінь. За час проходження військової служби у військовій частині зарекомендував себе з позитивної сторони. Функціональні обов’язки виконував сумлінно та якісно. Відмічався високою особистою відповідальністю за доручену справу. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Ігора Івановича. Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини, та нехай добрий, світлий спомин про нього стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі”, – повідомили у Красненській громаді.

Світла пам’ять і шана Герою України.

Next Post

У Золочівському районі попрощалися з воїном (відео)

З глибоким сумом повідомляємо про непоправний втрату у кривавій війні, розпочатій російською агресією проти України. 24 лютого на Бахмутському напрямку, захищаючи свою рідну землю, героїчно загинув наш земляк, військовослужбовець ОСББ “Лють”, уродженець села Вербівчик Золочівського району — Медвідь Володимир Іванович, 1979 року народження. Ми висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким […]