Помер відомий бізнесмен Михайло Коропецький

Відійшов у вічність відомий бізнесмен Михайло Коропецький.

“Вкрай сумний день. Зза коронавірусу нас назавжди покинули Іванна Русин, головред Сколівської районної газети Бойківська Думка і Михайло Коропецький, підприємець, меценат і сподвижник….
Вічная пам’ять…”, – написав у Фейсбук голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

“Висловлюю співчуття рідним і близьким Михайла Коропецького – відомого львівського бізнесмена і громадського діяча. Його життя забрала коронавірусна хвороба.

Знав пана Михайла особисто. Дуже хороша людина. Мав ще так багато задумів…”,- написав у Фейсбук голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“З сумом повідомляю, що відійшов у вічність мій батько, Коропецький Михайло.
Немає слів, щоб виразити біль, який відчуває наша родина…
Заупокійна служба відбудеться в Гарнізонному храмі св.Петра і Павла в п’ятницю, 07.08 о 9:00 год. (з дотриманням усіх карантинних вимог, без тіла).
Прощання з батьком буде у вузькому колі родини та близьких друзів на Янівському кладовищі о 11:00 год.
Прошу молитися за батька”, – про це у Фейсбук повідомив син покійного Андрій Коропецький.

Золочівська районна рада висловлює щирі співчуття родині Коропецьких з приводу важкої втрати — передчасної смерті Коропецького Михайла Мафтейовича уродженця Золочівщини, підприємця, мецената, сподвижника.

У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо з усіма, хто знав, поважав і буде берегти кращі спогади та вічну пам’ять про Михайла Мафтейовича.

Царство Небесне і хай земля йому буде пухом”, – йдеться у повідомленні Золочівської районної ради.

Михайлу Коропецькому було 62 роки, родом із села Сновичі, Золочівського району. Проживав і працював у Львові. Був власником мебельної компанії «Сігма».

Next Post

У Золочеві знесли огорожу біля можливого будівництва церкви Московського патріархату (відео)

6 серпня 2020 року стало відомо, що у Золочеві знесли огорожу на місці можливого будівництва церкви Московського патріархату. Згодом у Фейсбук на сторінці НК Львівщина появилося відео знесення паркану та звернення. Детально дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: