Помер поет-пісняр Теодор Кукуруза

Теодор Кукуруза
Світла пам’ять

З сумом повідомляємо, що помер поет-пісняр Теодор Кукуруза.

Кукуруза Теодор Дмитрович –  відомий артист, український поет, композитор і виконавець пісень. Народився 14 вересня 1956 року у селі Верхобуж, Золочівського району, Львівської області. Виріс у Верхобужі.

Теодор Кукуруза відомий в Україні та за кордоном піснею “День народження у тебе” і не лише.  У творчому доробку Теодора Кукурузи понад 380 пісень, написано і видано 5 збірок пісень: “Повертайтесь до рідних осель, українці!”, “Любов від Бога нам дана!”, “Сповідь”, “Бог!, Україна! Любов! “, “Для чого ми?”. Видано понад 20 компакт-дисків. 

ГО “Золочів.нет” та Золочівська мистецька школа висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся усіх, залишивши сльози та біль. Облилося серце кров’ю кожного – свого й чужого, кого не обминула лиха звістка. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а наші щирі співчуття полегшать Ваше родинне горе.

Панахида відбудеться 26 травня о 20:30 у місті Золочів в капличці по вул. Т. Шевченка, 61 (зал для проведення прощальної церемонії). Похорон – 27 травня о 14:00.

Світла пам’ять …

Next Post

На Львівщині в ДТП загинула 13-річна велосипедистка

На Львівщині 13-річна велосипедистка загинула внаслідок зіткнення з мотоциклом – поліцейські проводять розслідування. Про це інформують у поліції Львівської області. “Дорожньо-транспортна пригода сталася 25 травня, близько 20.30, на вулиці Завадка у селі Явора Самбірського району. Як попередньо встановили правоохоронці, сталося зіткнення мотоцикла «FOSTI 21» під керуванням 19-річного місцевого мешканця з […]
ДТП