Помер дисидент та Герой України Степан Хмара

На 87-му році життя помер громадський діяч, дисидент та Герой України Степан Хмара.

“Не хочу у це повірити. Не хочу це писати.
Мій найдорожчий у світі чоловік помер. Все.
Ми всі робили все, що могли і навіть більше. Ми так хотіли, щоб він був з нами, коли проголосять нашу Перемогу! Я так хотіла бачити його щасливе обличчя! Його прекрасне обличчя! Бо він був таким красивим навіть у свої 86. Його голубі очі вже не були такими чисто голубими, але все ж бездонними.
Він так любив Україну і українців. Він рвав свою душу і серце за неї.
І Україна підніметься з попелу, вона Воскресне! Я знаю…”, – повідомила дружина Роксолана Хмара у Facebook.

Степан Ількович Хмара – видатна постать, яка зробила неймовірний внесок у боротьбу за незалежність України у XX столітті. Він був не лише українським політиком, але й правозахисником, лікарем і героєм нації.

Життєвий і шлях до незалежності України для Степана Хмари був наповнений важливими моментами та боротьбою за ідеали свободи. У період перебудови він виступав як дисидент, активно виступаючи за права та свободи громадян. Його сутність і відданість принципам допомогли сформувати образ відомого захисника прав людини.

Справжнім випробуванням для Хмари був його довгий термін в політичних в’язницях радянських концтаборів. Незважаючи на тяжкі умови, він залишався невідступним у своїх переконаннях та гідності, ставлячи себе на захист ідеалів незалежності.

Степан Ількович Хмара також здобув визнання українського суспільства, ставши народним депутатом України у I, II та IV скликаннях. Його політична діяльність була спрямована на втілення ідей державності та покращення умов життя українського народу.

Степан Ількович Хмара отримав високі нагороди за свою невтомну боротьбу та вагомий внесок у визволення України. Йому було вручено орден Свободи та орден князя Ярослава Мудрого V ступеня. Визнання, яке отримав Хмара, стало символом вдячності нації за його неперевершений внесок у визволення та будівництво незалежної України.

Next Post

Запрошується на роботу завідувач складу

Запрошується на роботу завідувач складу.Дзвоніть за тел. – 0976243414 Поділіться цим у соцмережах:
Робота