Помер доброволець із Золочева Володимир Сукмановський

Перестало битися серце добровольця, ветерана війни на сході Сукмановського Володимира Лонгіновича (позивний “Дід”). Про це у Фейсбук повідомила депутат Львівської обласної ради, волонтер Мирослава Бабінська.

Володимир Сукмановський – спочатку служив у 56, потім в 53 бригаді. Гнутове, Талаківка, Новгородське, полігони Ширлан і Черкаське…

“Познайомились ми з “Дідом” під кінець 2014 року. Прийшов до офісу такий собі старший чоловік, сказав, що йде в АТО і треба бушлат. З недовірою спитала, скільки йому років. 59, доброволець. Вдруге озвався через пів-року: треба гайкових ключів, бо служить мехводом на БМП. Від того часу багато спілкувалися з Володимиром Сукмановським – спочатку служив у 56, потім в 53 бригаді. Гнутове, Талаківка, Новгородське, полігони Ширлан і Черкаське… Пакунки з волонтерською допомогою висилалися за різними адресами вздовж лінії фронту. Холод, голод, втрата друзів, постійні обстріли ворога… Демобілізувався через хворобу. Бувало різне, здавали нерви, з’явилися хвороби, проблеми топилися в алкоголі… Але “Дід” залишався добрим і щирим, готовим допомогти, коли що. Ніколи не скаржився на життя і людей.
Сьогодні його не стало. Для мене він завжди був героєм, бо знаю, де він воював, скільки пережив. Все решта не має значення.
Позивний “Дід”, Сукмановський Володимир Лонгінович. Вічна пам’ять!
” – написала Мирослава Бабінська.

Світла пам’ять!

Панахида відбудеться 2 травня 2018 року, о 19 год, у Золочеві, по вул. Барвінського, 76.

Похорон 3 травня 2018 року, о 13 год.

Залишити відповідь