Помер Андрій Гергерт

Зупинилось серце Андрія Гергерта. Про сумну звістку повідомили у 8-му батальйоні Української Добровольчої Армії “Аратта”.

“Дорогі побратими, друзі, патріоти України, з сумом повідомляємо, що зупинилось серце нашого Комбата Друга Червня Андрія Гергерта.
Українська земля втратила великого сина, відважного воїна, відданого батька та люблячого чоловіка.
Небесний батальйон доповнив ще один Герой України, який віддано захищав незалежність Батьківщини.
Просимо всіх молитвою згадати Комбата, який довгий час боровся ще й з особистим ворогом – важкою хворобою.
Про всі похоронні заходи повідомимо згодом”, – йдеться у повідомленні пресслужби батальйону “Аратта”.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що у Андрія Гергерта – командира «Аратти» 8-го батальйону “Української добровольчої армії” виявили рак шлунку.

Андрій Валерійович Гергерт (псевдо: «Червень», 22 травня 1978) — заступник командира Української добровольчої армії, командир 8-го окремого батальйону «Аратта» УДА. За особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (21.11.2016). Помер 1 серпня 2020 від раку шлунку у Відні. Залишилась дружина та четверо дітей.

Співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять.

Next Post

Біля Поморянського замку провели толоку (відео)

1 серпня 2020 року біля Поморянського замку провели толоку. Кореспонденти “Золочів.нет” теж були у Поморянах, де спілкувалися із волонтерами, депутатами, селищним головою. А також, ми побували у Поморянському музеї. Детально про все, що ми дізналися дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: