«Політичний резонанс від Василя Гулая» | 22.12.2018

Сьогоднішня колонка пропонується незвично короткою за своїм обсягом. Це не тільки тому, що все більше прагну не перевантажувати додатковою інформацією уважного й вже постійного читача із аналітичними здібностями, але й з врахуванням обʼєктивних причин.

Запровадження у 10 областях України воєнного стану, серед іншого, призвело до формального призупинення у них виборів до обʼєднаних територіальних громад 23 грудня 2018 року. Разом з тим вкрай цікаві суспільно-політичні процеси як у загальнонаціональному контексті, вимірі окремих областей чи на локальному рівні набувають свого специфічного резонансу та не можуть залишитися поза нашою увагою.

Отже, вже завтра, 23 грудня на Львівщині відбудуться вибори голів та депутатів пʼяти ОТГ: Бібрської (Перемишлянський район) та Радехівської міських громад, Лопатинської (Радехівський район) й Меденицької (Дрогобицький район) селищних громад та Зимноводівської (Пустомитівський район) сільської громади, де загалом проживає близько 62 тис. виборців. Сьогодні там «день тиші», а завтра з 8 до 20 год. триватиме голосування.

З огляду на зростання аудиторії інформаційного порталу «Золочів.нет» за межами власне Золочівського району та необхідності дотримання в інформаційному просторі законодавчих обмежень, що не допускають передвиборчої агітації у вказаний період, відверту розмову про ці та інші далеко не місцеві політичні питання продовжимо у новому форматі прямого ефіру – спецпроекті «Політичний резонанс від Василя Гулая»: спецпроект «Місцеві вибори 2018»» на ресурсі «Золочів.нет» о 20 год. 23 грудня 2018 року.
Має бути особливо цікаво!
Заохочую до дискусії на порталі «Золочів.нет» та на сторінках у мережі Фейсбук!
Додатково: ел. пошта: Politrezonans@gmail.com
Ведучий рубрики професор,
доктор політичних наук,
Василь Гулай

Залишити відповідь

Next Post

У мережі опублікували момент вибуху у центрі Львова (ВІДЕО)

У Фейсбук опублікували відео вибуху на Різдвяному ярмарку у місті Львові. “У Львові на різдвяному ярмарку стався вибух та пожежа Веб-камери Львова: http://webcam.guru.ua/city/Lvov/” – про це пише guru.ua Як повідомлялося раніше, 22 грудня, на Різдвяному ярмарку в центрі Львова виникла пожежа. За цим фактом відкрито кримінальне провадження. За попередніми даними […]