Політична партія “Сила і Честь” Золочівщина (відео)

Політична партія "Сила і Честь" Золочівщина

Керівник партійного осередку ПП “Сила і честь” Василь Джула: “Шановні мешканці Золочева і Золочівщини! Я Джула Василь, йду на вибори голови об’єднаної територіальної громади. Разом з вами і з командою зробимо все, щоб наші діти були щасливі”.

Інженер-будівельник Дмитро Колодка: “У свій час я був один з ініціаторів розробки технічної документації та втілення в життя реконструкції центральної частини міста Золочева. Моя мрія, щоб такі самі позитивні зміни відбулися і в інших населених пунктах нашого ОТГ”.

Аграрій Андрій Небожук: “Ми хочемо, щоб наша держава, міста та села процвітали. Ми хочемо, щоб наші люди мали достойне місце роботи на Батьківщині, а не виїжджали за кордон.

Приватний підприємець Андрій Вереда: “Ми будемо відстоювати інтереси наших підприємств та підприємців, адже саме вони є основою наповнення нашого бюджету”.

Екологічний активіст Зоряна Сергеєва: “Екологія і здоровий спосіб життя — це одна із задач, яку ми будем виконувати. Я, за екологію і за здоровий спосіб життя”.

Керівник комунальної стоматологічної поліклініки Олег Сенько: “Шановні друзі! Не треба забувати проблеми освітніх та медичних закладів. Ми маємо забезпечити функціонування єдиного медичного простору, створивши систему своєчасної, доступної та якісної медичної допомоги”.

Педагог Оксана Шалапа: “Школа — гарант розвитку села. Потрібно залучати інвесторів для розвитку інфраструктури села, щоб створювалися робочі місця для молоді. Буде молодь, буде жити село”.

Приватний підприємець Олег Ружицький: “Ми будемо наполягати, щоби всі підприємства, які працюють на території міста та району сплачували податок у місцевий бюджет”.

Керівник партійного осередку ПП “Сила і честь” Василь Джула: “Я і наша партія, запрошуємо всіх мешканців Золочева і Золочівського району в нашу команду”!

Next Post

"Малята Хата" проводить набір дітей на заняття з англійської мови

“Малята Хата” проводить набір дітей на заняття з англійської мови для діток від 3-9 років. Контактний тел.: 0983475440. Поділіться цим у соцмережах: