Поліцейські знайшли розшукувану 17-річну дівчину, яка жила зі своєю матір’ю у землянці

Як встановили працівники Золочівського відділу поліції, після втечі 17-річна дівчина жила зі своєю матір’ю у землянці в лісопосадці поблизу Києва.

У Золочівський відділ поліції 9 грудня 2016 року звернулися працівники одного з професійних навчальних закладів району та повідомили, що їхня 17-річна студентка самовільно покинула навчальний заклад і місце її перебування досі невідоме.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.1. ст.115 (умисне вбивство) КК України з відміткою «безвісті зникла». Правоохоронці почали шукати дитину.

У 2011 році батьків дівчинки суд позбавив батьківських прав, оскільки тато перебував у місцях позбавлення волі, а мати неналежно ставилась до своїх обов’язків з виховання дитини. Дівчинку поселили в школу-інтернат.

Під час проведення слідчо-оперативних дій 11 січня працівники кримінальної поліції Золочівського відділу поліції встановили місцезнаходження дівчини – вона втекла до своєї мами і проживала з нею у землянці в лісопосадці поблизу Києва. У так званому «помешканні» не було води, світла, ані інших зручностей. Як розповіла сама неповнолітня, навчальний заклад вона залишила тому, що хотіла жити разом з мамою.

Наразі дівчину поселили у львівський притулок для дітей.

Відділ комунікації поліції Львівської області
за матеріалами Наталії Магулки
Золочівський відділ поліції

Залишити відповідь

Next Post

Найпоширеніші імена у Золочівському районі

Як “Золочів.нет” повідомили у Золочівському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану за 2016 рік у районі народилося 620 дітей в тому числі у місті Золочеві – 320. Найпоширеніші імена у 2016 році для хлопчиків: Мар’ян, Данило, Володимир, Давид, Андрій, Дем’ян, Матвій, Макар. Рідковживані імена: Северин, Нестор і Теодор. Найпоширеніші […]