Поліцейські перевірили дороги двох районів Львова та понад два десятка доріг Львівщини

Поліцейські перевірили дороги двох районів Львова та понад два десятка доріг Львівської області. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Патрульну поліцію Львівської області.

“Інспектори відділу безпеки дорожнього руху вже перевірили стан утримання вулиць Галицького та Залізничного районів Львова. Зараз перевіряють Шевченківський. Також, інспектори відділу безпеки дорожнього руху перевірили 21 автомобільну дорогу державного значення у Львівській області. Усі недоліки, виявлені під час перевірки, інспектори фіксують у спеціальних актах та складають приписи із зазначеними термінами на їх усунення. У разі виявлення грубих порушень в утриманні доріг, або невиконання приписів, вимог — патрульні притягатимуть до адміністративної відповідальності посадових осіб дорожніх та комунальних організацій”, – повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Нагадаємо, що 20 березня стартував весняний комісійний огляд доріг.

Next Post

Оперативна інформація станом на 18.00 01.03.2023 щодо російського вторгнення

Оперативна інформація станом на 18.00 01.03.2023 щодо російського вторгнення за даними Генштабу ЗСУ: “Слава Україні! Триває чотириста друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.Протягом доби противник завдав 2 ракетних, 25 авіаційних ударів та здійснив 6 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.Не маючи бажаних результатів на полі бою, ворог […]