Поліцейські перевіряють дотримання перевізниками правил карантину

На Львівщині поліцейські перевіряють дотримання перевізниками правил карантину. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції Львівської області.

“Від початку тижня співробітники секторів реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Львівщини проводили рейдові перевірки дотримання перевізниками правил пасажирських перевезень, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України №641.

Зокрема, «…здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному (трамвай, тролейбус), залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб»,- зазначено у Постанові.

Виявлено 12 фактів порушення перевізниками правил карантину. На порушників правоохоронці склали адмінпротоколи за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання – накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліцейські закликають усіх мешканців Львівщини відповідально ставитись до дотримання карантинних обмежень. Коронавірус не відступає, тому наша безпека – це наша спільна відповідальність. Бережіть себе та своїх близьких”, -йдеться у повідомленні Львівської області.

Next Post

IMPERIAL таксі Золочів

IMPERIAL таксі працює 24/7. Швидко, зручно, якісно. Запрошуємо скористатись нашими послугами. Тел.: 0983232333. Поділіться цим у соцмережах: