Поліцейські закликають не сідати за кермо напідпитку та дотримуватись Правил дорожнього руху

Одним з найпоширеніших видів правопорушень є порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна (ст. 124 КУпАП), а також перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху (ст.122 КУпАП). Однак, найбільшою небезпекою для всіх учасників дорожнього руху залишаються нетверезі водії, які наражають на небезпеку і себе, і оточуючих.

З початку 2020 року працівники патрульної поліції Золочівського відділу поліції склали 7 протоколів за ст. 130 КУпАП щодо водіїв які керували транспортними засобами в стані сп’яніння.

Слід зазначити, що на порушників навіть не впливають високі штрафи. Адже за перше правопорушення протягом року — штраф 10200 гривень і 1 рік позбавлення права керування транспортним засобом, за повторне правопорушення протягом року — штраф 20400 гривень і 3 роки позбавлення права керування транспортним засобом, а за третє і більше порушень протягом року — штраф 40800 гривень і 10 років позбавлення права керування транспортним засобом.

«Свята тривають – тож дотримуйтесь Правил дорожнього руху, не сідайте за кермо на підпитку та пам’ятайте, що від ваших дій залежить не тільки ваше життя і здоров’я, але і оточуючих» – наголошує начальник Золочівського ВП ГУНП у Львівській області полковник поліції Андрій Мархонь.

Золочівський відділ поліції

Next Post

Доставка до дому продуктів харчування

Доставка до дому продуктів харчування, побутові речі та товари першої необхідності. Оголошення не актуальне. Поділіться цим у соцмережах: