Поліцейські Перемишлянщини проінспектували магазини на предмет продажу неповнолітнім алкоголю та цигарок

Поліцейські Перемишлянщини проінспектували торгові заклади на предмет продажу неповнолітнім алкоголю та тютюнових виробів. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції Львівської області.

“Старший інспектор ювенальної превенції капітан поліції Оксана Тиник спільно з старшим дільничним офіцером поліції капітаном поліції Богданом Кузьмою Перемишлянського відділення поліції провели профілактичний рейд у місті Бібрка.

Під час перевірок правоохоронці поспілкувались з продавцями та попередили їх про заборону продажу підакцизних товарів особам, які не досягли 18-річного віку.

Правоохоронці наголосили, що перш ніж продавати таку продукцію, вони зобов’язанні перевірити документи та впевнитись у повнолітті покупця.

Такі заходи поліцейські проводять на постійній основі з метою недопущення продажу тютюнових виробів та алкогольних напоїв неповнолітнім”, – йдеться у повідомленні поліції.

Правоохоронці попередили продавців про адміністративну відповідальність у разі виявлення таких фактів.

Next Post

Продаються шкіряні дивани

Продаються шкіряні два дивани, не розкладні (дво- і тримісні) в хорошому стані. Ціна 12 тис. грн. Тел.: 0677614841. Поділіться цим у соцмережах: