Поль Манандіз дасть концерт у Золочеві

25 серпня о 17 год. у Золочівському Народному домі відбудеться концерт франко-українського співака Поля Манандіза.
Француз вперше презентує альбом українською під назвою “Мій рай”!
3 роки тому Поль Манондіз заради любові приїхав в Україну та залишився тут назавжди, закохавшись в кожен її куточок! “Мій рай” – це краще з українських народних пісень та власних хітів співака, зібраних за 3 роки невтомної праці в Україні, сповнених любові до краю та патріотизму! Усі 14 пісень – це окремі історії, що справжній француз надихнув в українську творчість та музику.
Зі слів самого Поля Манандіза: побувавши в українських Карпатах, я зрозумів, що Україна – це мій рай, та саме таку назву матиме головна пісня альбому! Разом із Полем, усією Україною буде подорожувати найбільша вишиванка, що й стане фоном для фінальної фотосесії кожного концерту, у якій зможе прийняти участь кожен з присутніх у залі! Чекаємо Вас на справжньому французькому концерті, але з щирою українською душею!
КВИТКИ:
Замовлення квитків 093-274-54-94
Замовлення квитків 097-374-54-94
Квитки Народний Дім – 067-280-10-95
Квитки магазин “Квест” – 096-742-49-88
Квитки на сайті : https://cshow.biz.ua/paul-manandise-zolochiv11/

Залишити відповідь

Next Post

Консультація міністра щодо сплати аліментів

Чоловік мені не платив більше 2 років і заборгував майже 100 тисяч гривень. Чи правда, що тепер він матиме заплатити набагато більше? Дякую за відповідь. Тамара Сокурова Міністр юстиції Петренко Павло Дмиртович провів консультації щодо сплати аліментів. Коли починають діяти нові норми? Завдяки активній позиції Уряду, Міністерства юстиції, народних депутатів […]