«Поклін тобі, Тарасе!» у Золочівському районному центрі реабілітації дітей-інвалідів

Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка

biluj kamin (1)Знов прийшла на землю Шевченкова весна. В Золочівському районному центрі реабілітації дітей-інвалідів 12 березня було проведено музикально-літературне свято з нагоди Дня народження великого поета «Поклін тобі, Тарасе!» Участь у святі взяли діти з особливими потребами з с.Шпиколоси, с.Зозулі і міста Золочів. На заході були присутні також батьки і працівники центру.
З привітальним словом до дітей звернувся директор ЗРЦРДІ Гураль Богдан Орестович, який підкреслив, що кожне слово Тараса Григоровича ніби із сьогоднішнього дня. Він закликав читати його твори, вивчати українську мову, тому що вони допоможуть відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.
Організатор і ведуча свята вчитель-реабілітолог Семеренко Анна Олександрівна ознайомила присутніх з життєвим і творчим шляхом Т.Г.Шевченка. Великий Кобзар залишив нам у спадок неоціненні духовні надбання – твори і світлу добру пам’ять про себе. Учасники заходу продемонстрували свою любов до поезії.


Проникливо і сердечно звучали вірші Шевченка у виконанні дітей з особливими потребами. Яскравим доповненням до заходу стала танцювальна композиція «Зоре моя вечірняя» у виконанні учасників свята. По завершенню заходу діти проспівали пісню про Україну і обіцяли, що завжди будуть пам’ятати заповіти великого генія Тараса Шевченка.
Атмосфера свята , вдягнені у вишиванки діти, заквітчані голови дівчат, рушники та портрет Кобзаря усе це свідчило, що українська мова та традиції українського народу не забуті, вони живуть серед нас, нагадують про наші коріння. А це саме те, чого прагнув, за що боровся великий син України – Тарас Григорович Шевченко.
Вчитель-реабіліолог Семеренко А.О.

Залишити відповідь

Next Post

У Львівській області була лише одна особа, яка підпадала під дію Закону «Про очищення влади»

У Львівській області була лише одна особа, яка підпадала під дію Закону «Про очищення влади». Про це сьогодні, 14 березня, під час прес-конференції на тему: «Як відбувається люстрація на Львівщині: проблеми та шляхи вирішення», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив Ігор Гарматій, про це інформує galinfo.com.ua За словами начальника відділу […]