Формується Золочівська група для поїздки на Святу Землю

Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителя.
Свята Земля (6 днів)
Назарет, Кана Галилейська, Йордан, Табха, Гора Блаженств, Капернаум, Вифлеєм, Єрусалим, Єрихон, Гетсиманський сад, Мертве море….
Дата вильоту +/- 3 дні 11.09.2015 р. — 16.09.2015 р.
Вартість туру 630 $ + 100 грн.
svjata zemlja
1 день:
Виліт до Тель – Авіву. Приліт в Міжнародний аеропорт. Бен Гуріона. Переїзд до м. Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Церква Архангела Гавриїла. Розміщення в готелі. Вечеря. Нічліг.

svjata zemlja2
2 день:
Християнська Галілея, свята річка Йордан, гора Фавор. Сніданок. Виселення з готелю. Гора Фавор – місце Преображення Господнього. Табха – храм примноження хлібів і риб. Гора Блаженств. Капернаум – місто Ісуса. Церква дванадцяти Апостолів. Галілейське озеро. Факультативно – обід з рибою Св.Петра (20 – 25 $ з особи). Йордан – місце хрещення Ісуса, омовіння в водах Йордана з Благословінням. Переїзд до Вифлеєму. Розміщення у готелі. Вечеря. Нічліг.

svjata zemlja3

3 день:
Вифлеєм та Єрусалим. Сніданок. Храм Різдва Христового. Каплиця Св. Олени. Молочний грот. Поле пастушків. Переїзд з Вифлеєму у Єрусалим. Оливна гора. Місце Вознесіння Господнього. Монастир «Paternoster» («Отче наш»). Панорама Єрусалима. Церква «DominusFlevit» («Сльоза Господа»). Храм Марії Магдалини («Золоті Куполи»), «Церква Всіх Націй». Гетсиманський сад. Гробниця Діви Марії. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

svjata zemlja4
4 день:
Єрихон, монастирі Іудейської пустелі, Мертве море. Сніданок. Монастир св. Герасима. Єрихон. Наскельний Монастир «Спокус». (З зовні). Відпочинок на Мертвому морі з обідом (10 – 15 $ з особи) та відвіданням магазину косметики Мертвого моря. Повернення в готель. Вечеря. Нічліг.

svjata zemlja5

5 день:
Єрусалим, Сніданок. Гора Сіон. Світлиця Тайної Вечері – місце сходження Святого Духа на апостолів у день П’ятидесятниці. Дорміціон (Бенедиктинський монастир). Місце Успіння Богородиці.Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього (Голгофа, камінь помазання, Гріб Господній). Стіна Плачу. Вечеря. Нічліг.

svjata zemlja6
6 день:
Єрусалим. Тель-Авів. Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в міжнародний аеропорт. Бен Гуріона. Виліт. Прибуття до України.

svjata zemlja7
У вартість входить:  Супровід священика; Авіапереліт; Всі трансфери згідно програми; Проживання в готелях 3*, 4* зі сніданками та вечерями; медичне страхування; Екскурсії згідно програми; Дипломований гід та супроводжуючий.
У вартість не входить: Вхідні квитки згідно з програмою та чайові водієві і гідові (50 $ від особи); Факультативні програми: Обід з рибою Св. Петра (20 – 25 $ від особи); Відпочинок на Мертвому морі з обідом (10 $ від особи).
Контактний телефон: 0969560602 – о.Михайло Сукмановський

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві дадуть концерт Назарій та Дмитро Яремчуки

23 серпня 2015 року у  Золочівському районному Народному домі  відбудеться концерт Заслужених артистів України Назарія та Дмитра Яремчуків.  Початок о 19 год. Також у концерті візьмуть участь Світлана та Олександр  Зайченки. Вартість квитків  60-80 грн. Квитки можна придбати у магазині “Квест”, що за адресою: м. Золочів, вул. Рєпіна, 1 Контактний […]