Поїздка приурочена до Міжнародного дня захисту дитини

У п’ятницю, 24.05.2019 р.Б. спільнота БФ “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” здійснила незабутню поїздку приурочену до Міжнародного дня захисту дитини.

49 членів фонду мали змогу відвідати зоопарк Меденичі “Лімпопо” та ознайомитися з представниками тваринного світу. Зоопарк зустрів дітлахів риком небезпечних хижаків, галасом шумних птахів та дзвінким сміхом, що лунав звідусіль. На цій території є близько 500 тварин, що представляють різні види світової фауни.


Наступним відкриттям для усіх у цій поїздці був розважально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» у Трускавці. Протягом години дивовижні дельфіни і веселі морські котики виконували складні та унікальні номери, дарували незабутні враження та позитивні емоції усім відвідувачам. Під час шоу-програми діти та молодь з особливими потребами дізнались багато цікавого про  дельфінів, їх характер та особливості поведінки. Усі насолоджувались чудовою виставою. А на згадку про поїздку діти разом із батьками мали змогу сфотографуватися із дельфінами.

Також скористались доброю нагодою побувати у храмі Святої Анни, м.Борислав та помолились за здоров’я родин, за мир та спокій в Україні. У цьому храмі є мощі 720 святих, про які свого часу Блаженнійший Любомир Гузар сказав: «Храм святої Анни – це церква-лічниця, де лікар – Ісус Христос разом зі своїми апостолами та іншими Божими угодниками».
Такі спільні заходи – це завжди яскрава подія в житті особливих дітей та молоді, адже вони ближче знайомляться один з одним, знаходять нових друзів і відчувають підтримку оточуючих. Отримавши море позитивних емоцій, усі щасливі та радісні повернулися додому.

Щиро вдячні за фінансову підтримку Львівській освітній фундації та Карітас – Золочів. Відбулась ця поїздка під керівництвом о.Михайла Сукмановського, о.Тараса Жуковського та Оксани Сукмановської.

Залишити відповідь

Next Post

Тарас Батенко на захисті добровольців

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин на своєму засіданні 15 травня 2019 року розглянув проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони екстрадиції та посилення правового захисту іноземців та осіб без громадянства, які брали участь у захисті територіальної […]