Поїздка особливих дітей із Золочева у цирк

Цими вихідними днями спільнота БФ “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” відправилися у чергову поїздку. Цього разу юні екскурсанти з батьками побували у Львівському державному цирку на виставі «Країна Амазонок».

Дітлахи та дорослі зустрілися з яскравим, магічним цирковим мистецтвом, поринули у світ чудес та добра. На арені цирку для глядачів виступали дресирувальники, повітряні гімнасти, еквілібристи, жонглери, акробати та представники інших циркових жанрів.

Цирк приваблює дітей не менше, ніж море чи розваги у аквапарку, проте для багатьох похід до цирку часто залишається нездійсненною мрією. Висловлюємо щиру подяку директору Львівського державного цирку Пришляку Р.М. та творчому колективу за захоплюючу циркову програму та за безкоштовні квитки для наших особливих дітей. Бажаємо колективу Львівського цирку натхнення, подальших творчих звершень і любові вдячної публіки.

Після закінчення вистави діти вийшли з цирку переповнені незабутніми враженнями і позитивними емоціями. Більшість із них вперше у житті побачила виступи повітряних гімнастів, акробатів. А найбільше враження на дітей справили дресировані звірята та клоуни.

Велика нагорода для організаторів свята – це посмішки на дитячих обличчях, радість і щира подяка Львівській освітній фундації за надану можливість переглянути виставу, а також організаторам  БФ “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” завдяки яким була організована та відбулась ця поїздка.

О. Сукмановська