Погодинні графіки відключень на Львівщині продовжують діяти – Львівобленерго

У п’ятницю (3 лютого) на Львівщині діятиме графік погодинних відключень, оскільки НЕК «Укренерго» встановлений ліміт споживання від 450 мегават мінімально вночі до 562 мегават максимально вдень (покриває близько 50% від потреб споживачів). Про це інформує ПрАТ “Львівобленерго”.

“Встановлення лімітів є наслідком неодноразових обстрілів російськими окупантами енергетичних об’єктів, які не можуть працювати у режимі, який був до війни. Енергетична система України є єдиною і пошкодження в будь-якій її частині призводить до дефіциту потужності (виробництва та можливості передачі енергії) для всіх споживачів. У випадку перевищення лімітів можливе впровадження аварійних відключень за вказівкою НЕК «Укренерго»”, – йдеться у повідомленні ПрАТ “Львівобленерго”.

Next Post

Вітання для о. Тараса Дудара

Святкує день народження Тарас Дудар. Дорогого сина вітають мама Віра і тато Роман. Ми бажаємо Тобі, щоб все, що ти задумаєш, у Тебе легко виходило, щоб доля завжди була до Тебе прихильна. Нехай всі Твої мрії втілюються в життя в самі короткі терміни. Нехай кожен день буде наповнений радістю. Нехай […]
Золочів.нет