Погасла свіча Михайла Гориня

GorunАвтор біографічної праці про Михайла Гориня Тарас Батенко висловив глибокі співчуття через втрату великого борця за незалежність України.

«Михайло Горинь в широкому розумінні був патріархом національно-визвольного руху 60-90-х років, одним з найбільш харизматичних та інтелектуальних лідерів України минулого століття. Сучасники недооцінили його внеску у пробудження України, так і не нагородивши відзнакою Героя України. Вже маючи важкий недуг, він постійно мріяв, щоб Україна набрала рис могутності, як за часів Ярослава Мудрого.

Такі постаті, як Михайло Горинь залишаться у пам’яті не одного покоління і є виключним  прикладом для наслідування. Висловлюю щирі співчуття сім’ї і родині Михайла Гориня, сумую разом з вами».

Фото: ZN.UA

Залишити відповідь

Next Post

Золочів'яни взяли участь у І Всеукраїнському фестивалі колядок у Вінниці

Колядники з різних куточків України зібрались 12 січня у Вінниці на Перший Всеукраїнський фестиваль колядок «Різдвяне сяйво». Цього дня на сцену концертної зали «Плеяда» Вінницької Обласної  Філармонії вийшло майже півтора десятка вокальних колективів, серед яких були як професійні, так і прості парафіяльні хори. Розпочався фестиваль ще у холі з виставки […]