Поетичне рандеву до 85-річчя від Дня народження Ліни Костенко

bivlioteka4Це ім’я не потребує ніяких рекомендацій, його знають навіть ті, хто ніколи не належав до числа шанувальників поезії. Адже ця жінка – не просто поетеса, книги віршів якої перекладені багатьма мовами, здобули визнання в усьому світі, вона – явище, творчість її варта цілої літератури. Це ім’я – Ліна Костенко.

Жінка, генієм якої міг би пишатись будь-який народ світу, бо вона – духовна донька Г.Сковороди, Т.Шевченка, Л.Українки – спадкоємиця величних традицій духу не лише власного народу, а й усього людства.

19 березня 2015 року в читальному залі Золочівської районної бібліотеки було проведено поетичне рандеву “Маю тільки небо над собою, маю тільки душу при собі” з нагоди 85-ї річниці від дня народження Ліни Костенко для учнів професійного ліцею (групи №18 та 37), які завітали до нас з бібліотекарями навчального закладу Рущак Н.П. і Кульматицькою М.П. Присутнім був заступник голови Золочівської РДА Сухецький Р.П.
Поетичне рандеву доповнювали відеокліпи на поезії Ліни Костенко. “Ранок”, “Не бачено побачено”, “Мати сіяла сон”. Окрасою зустрічі був виступ учениці ЗОШ №2 Олесі Рожелюк, яка під супровід гітари виконала пісню на слова Ліни Костенко “Між іншим”. Ведучою була зав.відділом обслуговування – І.І. Джегур,, вірші Ліни Костенко читали бібліотекарі О.М.Кармазин, О.В.Замківська.

 

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Ігора Барили

20 березня свій ювілей відзначає Ігор Барило. З цим святом його сердечно вітають дружина, син, дочка з чоловіком, внучка Єлизавета та теща і дарують такі слова: Спинити час ніхто не в змозі, і ліс шумить, і в квітне сад. На твоєму сонячному порозі з’явилось мудрих 50. Нехай для тебе не […]