“Поет свободи, волі і добра”

Все йде, все минає… Та залишається пам’ять, добра слава про людей, що мандрують у світи в пошуках краю землі, у пошуках істини та правди. В історії залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського поета Т.Г.Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. “Історія мого життя, – писав поет, – становить частину історії моєї Батьківщини”.

10 березня 2016 року в актовому залі в/ч 3007 до 202 річниці від дня народження Тараса Шевченка бібліотекарі Золочівської ЦРБ ім.І.Франка провели вечір-портрет “Поет свободи, волі і добра”.

Вступне слово прозвучало від бібліотекаря військової частини Л.В. Данилюк.
Бібліотекарі змалювали духовний портрет Тараса Шевченка, відкривши різні сторони цієї великої постаті та розкрили багатогранність таланту Великого Кобзаря, як пророка сучасних подій.
Звучали вірші безсмертного Кобзаря: “Світе ясний”, “Лілея”, “І досі сниться…”, “Мені однаково, чи буду…”. Було використано відеоролики: “І мертвим , і живим…”, “Зоре моя вечірняя”, “Заповіт” .

Золочівська ЦРБ

Залишити відповідь

Next Post

Платники Золочівської ОДПІ поповнили місцеві бюджети на суму понад 25 млн. гривень

За січень-лютий 2016 року платники Золочівської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області перерахували до місцевих бюджетів Золочівського та Перемишлянського районів 25282,4тис.грн. податків та зборів, з них на Перемишлянщині – 8316,2 тис. гривень. Це на 7070,62 тис.грн., або на 38,8 % більше від планових призначень. В розрізі основних платежів надійшло […]