Подвійне життя президента. Порошенко – офшори і траст || РОЗСЛІДУВАННЯ (відео)

poroshenkoПрезидент Петро Порошенко планує продати свою частку в групі Roshen через офшорну компанію, не сплативши податки з її продажу в Україні. Передача активів в офшор відбувалась під час Іловайського котла. Активи в офшорах Порошенко не задекларував. Про це йдеться у розслідуванні журналістів у програмі “Слідство.Інфо”.
Розслідування базується на документах компанії Mossack Fonseca (Панама, БВІ), які отримало німецьке видання Süddeutsche Zeitung та поділилося з колегами з International Consortium of Investigative Journalists (ICIJ) та OCCRP, українським партнером якої є “Слідство.Інфо”.
Міжнародна мережа журналістів-розслідувачів OCCRP отримала доступ до надзвичайно цікавих документів. Тепер ми можемо побачити імена реальних власників компаній замість підставних осіб.
Слідство.Інфо – незалежна агенція журналістських розслідувань, що спеціалізується на масштабних корупційних оборудках та гучних кримінальних злочинах. Безкомпромісно, глибоко, цікаво.

Джерело: Громадського Телебачення

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві провели змагання по петанку (відео)

3 квітня 2016 року у Золочеві на стадіоні “ЗРЗ” провели змагання по петанку. До слова, петанк є одним з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола (обома ногами торкаючись землі), кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі. У грі, як правило, грають на жорсткому ґрунті або […]