ПОДРУЖЖЯ З КИЄВА ПРОДАЛИ ВЛАСНУ НОВОНАРОДЖЕНУ ДИТИНУ ЗА 7 ТИС. ДОЛАРІВ

Співробітники Національної поліції в Запорізькій області та обласної прокуратури задокументували злочинні дії подружжя з Києва, які продали власну новонароджену доньку на території Запоріжжя за 7 тис. доларів. Про це інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

“Як повідомили на брифінгу для ЗМІ начальник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша та прокурор області Валерій Романов, правоохоронцями розкрито резонансний злочин – факт продажу новонародженоної дитини.
“У квітні до співробітників Головного управління Національної поліції в Запорізькій області надійшла інформація про те, що мешканка Києва планує здійснити продаж власної ще не народженої дитини. Правоохоронці встановили, що до злочинних дій причетні громадянка 1994 року народження та її чоловік 1993 року народження. Не маючи бажання виховувати та піклуватися про дитину, подружжя домовилось про продаж немовляти” – зазначив Олег Золотоноша.
Для народження та здійснення незаконної угоди жінка приїхала з Києва до Запоріжжя. 11 травня перебуваючи в одному з медичних закладів Запоріжжя правопорушниця народила дівчинку. Для передачі немовляти та укладання незаконної угоди до міста прибув чоловік зловмисниці.
16 травня відбулась зустріч подружжя з «покупцем», в результаті якої зловмисники передали немовля та отримали грошові кошти в сумі 7 тис. доларів.
Після вчинення злочину «на гарячому» були затримані співробітниками Національної поліції в Запорізькій області. Під час затримання були вилучені грошові кошти, якими здійснювався розрахунок.”

Дитину передано медичним працівникам. Здоров’ю та життю немовляти нічого не загрожує.

Залишити відповідь

Next Post

Робота для перукарів, візажистів та майстрів з нарощення вій

У зв’язку з роширенням Студії манікюру на роботу запрошуємо перукарів, візажистів та майстрів з нарощення вій. Чекаємо на ваші дзвінки. Контактний тел.: 0974008546. Поділіться цим у соцмережах: