Події, що вразили Золочівщину у 2016 році

Завершується 2016 рік, котрий був насичений різними подіями. Позаду багато прожитого та пережитого. Ми зібрали новини, які найбільше вразили наших глядачів у 2016 році.

Розпочнемо із позитивного. У Золочеві відзначали 25-ту річницю Незалежності України.

Протягом року Золочів із концертами відвідали багато артистів та цікавих особистостей.  Найбільше переглядів зібрав запальний гурт “Лісапетний Батальйон” із Наталею Фаліон. 

У березні 2016 року у  Золочеві відбувалися зйомки фільму  “Ізі”. Головні ролі у фільмі виконують італієць Ніколя Ночелла та Остап Ступка.
Із усіх інтерв’ю, найбільш вибуховим видалося інтерв’ю із Остапом Дроздовим.

Найтрагічнішою для Золочівщини була жахлива ДТП у Золочеві, яка забрала життя трьох молодих людей. Болюче ми переживали втрати наших земляків у війні на сході України: Романа Мельника, Олександра Швеця, Олега Юрдигу, Руслана Москвяка.

Найзухвалішою подією стала крадіжка, яка підняла Золочів у топ новин усіх медіа – крадіжка на похоронах загиблого Героя Олександра Швеця. Також обурила золочів’ян крадіжка та осквернення церкви. 

Найжахливішою подією стало вбивство дівчини у селі Новоселище.

У червні 2016 року вирувала у Золочівському районі стихія, внаслідок якої у Золочеві впало дерево на авто, водій дивом вижив.

Шокували усіх події, що пов’язані із Струтинським спиртзаводом.

Найбруднішим “туристом”, який найбільше обурив мешканців Золочева та району стало львівське сміття. 

На Золочівщині у 2016 році відбулося падіння легкомоторного літака, пасажири якого обійшлися легким переляком.

Найзагадковішою стала пожежа у недіючому кафе “Жаба”.

Найкрасивішими людьми року стали золочівські випускники, які урочистою ходою йшли містом та випустили у небо голубів.

Найбільш крижаною та мокрою новиною року стало дійство на Водохреща, коли в Золочеві святили воду та купалися у крижаному озері.

Найбільш обговорюваним та резонансним стало питання, яке відкрите і сьогодні: чи бути сучасному кінотеатру у Золочеві?

Усі події можете переглянути у цьому відео:

Дякуємо за те, що були цей рік разом з нами. Зичимо вам побільше позитивних новин і пам’ятате, що детальніше найсвіжіші та найактуальніші новини ви зможете переглянути на сайті «Золочів.нет». Чекаємо розвитку подій. Якщо у вас є цікава інформація контактуйте з нами.