Податок на нерухомість для громадян у 2015 році

podatkovaЗолочівська ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, що до 1 липня ц.р. громадяни – власники нерухомості отримають повідомлення – рішення про нараховану суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Податок на нерухомість для фізичних осіб у 2015 році нараховується контролюючими органами за місцем їх податкової адреси (місцем реєстрації) за минулий рік у такому порядку: з 1 січня по 31 березня 2014 року – із сумарної житлової площі об’єкта житлової нерухомості; з 1 квітня по 31 грудня 2014 року – із сумарної загальної площі об’єктів житлової нерухомості за ставками, встановленими за рішенням сільської, селищної або міської ради у відсотках до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв.м. бази оподаткування в таких розмірах:
– не більше 1% – для квартири/квартир, загальна площа яких не перевищує 240 кв. метрів, або житлового будинку/будинків, загальна площа яких не перевищує 500 кв. метрів;
– 2,7 % – для квартири/квартир, загальна площа яких перевищує 240 кв. метрів, або житлового будинку/будинків, загальна площа яких перевищує 500 кв. метрів;
– 1 % – для різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку, сумарна загальна площа яких не перевищує 740 кв. метрів;
– 2,7 % – для різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку, сумарна загальна площа яких перевищує 740 кв. метрів.
Пільги зі сплати податку на нерухомість надаються власникам нерухомості, якщо сумарна площа житла не перевищує: для квартир – 120 кв. м, будинків – 250 кв. м, квартир і будинків-370 кв.м.
Термін сплати податку – протягом 60 календарних днів з дня вручення органом ДФС повідомлення – рішення про сплату податку.
За загальну площу житлової нерухомості, що перевищує 60 кв.м для квартир і будинків більше 120 кв.м., податок на нерухоме майно громадяни сплачуватимуть у 2016 році.

ГДІ з питань комунікацій

Залишити відповідь

Next Post

Порядок реєстрації структурного утворення політичної партії

Реєстрація районних організацій або інших структурних утворень, передбачених статутом партії, здійснюється реєстраційною службою районного управління юстиції. Після державної реєстрації вони можуть набувати статусу юридичної особи, якщо це передбачено статутом партії. Для реєстрації структурного утворення політичної партії до легалізуючого органу подається: 1. заява завірена керівним органом політичної партії; 2. копія статуту […]