Податкова служба запрошує школярів взяти участь у конкурсі дитячої творчості

Золочівська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що з метою формування економічної грамотності майбутніх платників, вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податкових платежів у житті держави і суспільства, Головне управління ДПС у Львівській області проводить впродовж травня конкурс дитячої творчості « Податки очима дітей» за наступними напрямками:
– художні твори, твори декоративно-прикладного мистецтва ;
– літературні твори.
У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій: І категорія – станом на 1 січня 2021 року виповнилося 6- 11 років; ІІ категорія- станом на 1 січня 2021 року виповнилося 12- 17 років.
На конкурс подаються самостійно підготовлені індивідуальні творчі роботи, що відповідають його тематиці. У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування щодо визначеної тематики.
Запрошуємо талановитих школярів взяти участь в конкурсі та надати до 19 травня 2021 року свої роботи, оформлені належним чином за адресою : м. Золочів, вул. Лермонтова,1 каб. №10. Довідкову інформацію можна отримати за телефоном : (265)7-10-34.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Жорстоке поводження з твариною: на Львівщині п'яний чоловік вбив кошеня

На Самбірщині дізнавачі розслідують факт жорстокого поводження з кошеням, що призвело до його загибелі. Про це інформують у поліції Львівщині. “42-річний місцевий мешканець, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, завдав коту тілесні ушкодження, внаслідок чого тварина померла. Поліцейські повідомили зловмиснику про підозру у жорстокому поводженні з тваринами. 16 квітня до поліції […]
кошеня