Податкова інформація в смартфоні

Державна податкова служба України продовжує підтримку сервісу чат-боту InfoTAX в актуальному стані. Майже 57 тис. користувачів отримують понад 20 податкових сервісів у смартфоні.

Чат-бот InfoTAX відкриває нові можливості дистанційного спілкування з податковою службою та миттєвого отримання інформації про:

– реєстраційні та облікові дані,

– квитанції про обробку документів,

– сплачені податки та податковий борг,

– дату включення до реєстрів  тощо. Перейдіть за посиланням https://t.me/infoTAXbot або скануйте QR код

 Ідентифікуйтесь в Електронному кабінеті у будь-який доступний спосіб та завершіть налаштування. Долучайтесь до вдосконалення сервісу, надсилаючи пропозиції на infozvit@tax.gov.ua.

До уваги фізичних осіб – благодійників!

Державна податкова служба України повідомляє, що фізичні особи – благодійники для включення до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації можуть подавати заяву про включення до цього Реєстру в електронній формі.

Електронна форма заяви (код форми F1308301) розміщена на вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/data/material/000/006/58768/Forms_servis_fiz.htm. Подати таку заяву можна засобами Електронного кабінету або засобами комунікацій.

Оновлено Державний реєстр РРО

Наказом ДПС України від 10.01.2023 № 15 затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій у новій редакції.

Оновлений реєстр розміщено за посиланнями:

https://tax.gov.ua/pro-sts-ukraini/struktura/aparat/departament-podatkovogo-auditu/povidomlennya/646307.html

https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/nakazi/77893.html

Нагадуємо, що пунктом 3 ст. 3 Закону України від 06.07. 1995 № 265/95-ВР встановлено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані застосовувати РРО, що включені до Державного реєстру РРО, та/або програмні РРО з додержанням встановленого порядку їх застосування.

Буський сектор організації роботи управління організації роботи ГУ ДПС у Львівській області  

Next Post

В селищі Красне відбулось віче та патріотична хода

В селищі Красне відбулось віче та патріотична хода з нагоди пам’ятної річниці святкування моменту проголошення Акту Злуку Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою в єдину та неподільну державу. Про це інформує Красненська селищна територіальна громада Золочівського району. “Молебень відправили отці Володимир Целень, Юрій Толочний та Степан Жукровський.✅У заході взяли […]
Красне