Подаруй бібліотеці книгу

Книга завжди була, є і буде невід’ємною частиною нашого життя. Це й не дивно. Адже саме вона є найбільшою у світі скарбницею, безцінним джерелом знань, який зберігає в собі багатства усіх народів.

Напередодні #Міжнародного_дня_дарування_книг (International Book Giving Day) (International Book Giving Day) (14 лютого) Золочівська центральна районна бібліотека ім.І.Франка запрошує вас, дорогі золочів’яни, долучитися до доброї справи та взяти участь в безстроковій акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

І якщо у вас вдома є прочитані та незатребувані книги, ви можете подарувати їм друге життя і справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки. Можливо, саме ваша книга стане комусь у пригоді: дасть пораду, стане гарним співрозмовником чи додасть гармонії у життя.

При нагоді, висловлюмо щиру подяку за подаровані минулоріч книги своїм читачам, а саме: Т. Гульоватій, О. Мартиняк, М. Петріці, З. Дубасу, В. Іваніцькому, Т. Криницькому, Н. Гупало, А. Пуківському та ін. Ми переконані, що ці книги обов’язково знайдуть свого читача і стануть важливою частиною бібліотечного фонду.

Чимало авторів дарують свої видання бібліотеці. Серед них: Л. Возницька-Разінкова, Т. Гудзяк, о. Ю. Юречко, В. Дідула, О. Кіс, Т. Тимхонова, К. Тихонова, Х. Присяжна. Красно дякуємо вам і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, адже читати книгу, подаровану автором, вдвічі приємніше.

Шановні золочів’яни, нам важлива ваша підтримка! Ми завжди раді кожному вашому візиту і твердо переконані: у навчанні, роботі, дозвіллі, саморозвитку та вдосконаленні ви варті найкращого!

Золочівська центральна районна бібліотека ім. І.Франка

Next Post

В нічній ДТП у Золочівському районі загинув велосипедист

В нічній ДТП на Львівщині загинув велосипедист – поліцейські встановлюють обставини події. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції Львівщини. Правоохоронці закликають велосипедистів використовувати світловідбивачі на одязі, а також оснащувати ними транспортний засіб – це зробить вас більш помітними на дорозі у темну пору доби і дозволить уникнути трагедії. “Дорожньо-транспортна пригода […]