Почалася реєстрація на пробне ЗНО

zno

Реєстрація на пробне ЗНО цього року стартує 1 листопада. Саме пробне тестування проходитиме впродовж двох сесій – 22 й 29 березня.

Реєстрацію учасників пробного ЗНО проводитимуть регіональні центри оцінювання якості освіти з 1 до 30 листопада, повідомляє Освіта.ua, передає УНН.

Згідно з наказом Українського центру оцінювання якості освіти, пробне тестування проведуть з одинадцяти навчальних предметів. Вартість одного пробного зовнішнього оцінювання у 2014 році складає 89 грн.

22 березня регіональні центри оцінювання якості освіти проведуть тестування з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської. 29 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури.

Як повідомляв ZAXID.NET, департамент освіти і науки Львівської ОДА повідомив, що перелік предметів ЗНО у 2014 році залишиться без змін і становитиме 11 предметів, як і у 2012-му.

У цьому році учасники ЗНО подали вдвічі менше апеляцій, ніж у 2012-му. А на Львівщині 44 особи не склали тестування через порушення.

Водночас, у 2013 році саме абітурієнти Львівщини отримали найвищий в Україні середній результат на ЗНО – 155,33 бала з 200 можливих.

Джерело: ZAXID.NET