Побитого під Межигір’ям місцевого мешканця засудили і оштрафували

Вишгородський суд визнав винним у “словесному нападі” на працівників правоохоронних органів пенсіонера Петра Кацимона – мешканця с.Нові Петрівці, якого було побито напередодні представниками “Беркуту”.

Про це повідомляють активісти акції “Молитва біля Дзвінкової криниці” на сторінці спільноти у Facebook.

“18 січня 2014 року, у вихідний суботній день, побитого “Беркутом” 17 січня за бажання пройти рідною вулицею в с.Нові Петрівці  пенсіонера Петра Федоровича Кацимона визнано винним у “словесному нападі” на “працівників правоохоронних органів”, і по 185 ст., оштрафовано на 136 грн.”, – йдеться у повідомленні.

Адвокат Кацимона – Ростислав Пукало – готує апеляцію на це рішення суду.

Як відомо, 17 січня під час прощі Автомайдану до Дзвінкової криниці, що у селі Нові Петрівці під Межигір’ям, працівниками “Беркуту” було жорстоко побито місцевого жителя Петра Кацимона. У постраждалого була підозра на мікроінсульт.

Джерело: Українська правда


Залишити відповідь

Next Post

Руслана: Що я хочу сказати Європі, європейським народам, їх лідерам, авторитетам, політикам, журналістам і бюрократам?

Що я хочу сказати Європі, європейським народам, їх лідерам, авторитетам, політикам, журналістам і бюрократам? Лише факти. – Мирний протест заборонено владою. А отже людей штовхають на силові дії. – Правосуддя нема, а отже громадянам лишають самосуд. – Всі національні багатства прибрані до одних рук, і не лише ми знаємо, до […]