Поблизу села Хильчиці знайшли мінометні міни

snaradu10 липня в лісі поблизу села Хильчиці Золочівського району люди натрапили на  небезпечну знахідку. В цьому місці виявлено 7 предметів ззовні схожих на мінометні міни часів Великої вітчизняної війни. Про цеЗолочів. нет”  повідомили у ДСНС України у Львівській області.
Цього ж дня, в лісі поблизу с. Підгірці  Бродівського району та в   с. Річки  Жовківського району теж виявлено предмет ззовні схожий на мінометну міну часів Великої Вітчизняної війни.

За фактами виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявку на вилучення й знешкодження боєприпасів.

Окрім цього, о 10:00 надійшло повідомлення у ДСНС , що в с. Циків Буського району під час проведення земляних робіт було виявлено  предмет ззовні схожий на артилерійський снаряд. За фактом повідомлення, на місце події прибула оперативна група рятувальників, які в ході обстеження встановили, що виявлений предмет являється уламком від артилерійського снаряду і є вибухобезпечним.

Залишити відповідь

Next Post

Запрошуємо у Золочівський замок (відео)

Замок у  Золочеві річно відвідує близько  ста тисяч відвідувачів. Але прикро, що малий відсоток місцевих глядачів. Наші люди приходять до нас, коли хтось приїхав у гості. Поза тим замок знає дуже багато людей. І от зараз минув сезон, от травень і до середини червня і у нас відвідувачів поменшало. І […]