Поблизу села Скварява гасять торф’яну пожежу

torf16092016Поблизу села Скварява, Золочівського району на Львівщині, рятувальники гасять пожежу на торф’яному полі. На допомогу золочівським пожежникам залучили сили із Бібрки, Бродів, Заболотців, Буська та Ходорова. Також допомагають у гасінні три трактори.

Рятувальники звертаються до людей, щоб задумались і не спалювали сухої трави, стерні. Адже це несе велику шкоду здоров’ю, природі та несе великі фінансові витрати і людський ресурс для гасіння.

До слова, торф’яні пожежі відрізняються від решти пожеж тривалістю ліквідації та потенційною можливістю збільшення масштабів. Складність гасіння таких пожеж полягає у тому, що горіння проникає у більш глибокі шари торфу. При підземних пожежах, вогню на поверхні ґрунту немає, лише інколи він пробивається з-під землі, але скоро зникає. Але разом з тим, виділяється дим, який стелиться по поверхні. На такі пожежі не впливають ні вітер, ні добові зміни погоди, а горіння може тривати місяцями.

15 вересня 2016 року “Золочів.нет” побував на місці пожежі. Детальніше дивіться у відео:

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Наталії Турович

Із Днем народження Наталію Турович вітають дочки Юлія і Наталія, коханий чоловік Петро, онука Настя, колеги по роботі та усі рідні, друзі і близькі. З Днем народження вітаємо, Щастя зичим і добра. І міцніє хай здоров’я, В серці — ніжності, тепла. Буде вік нехай Ваш довгим, Повним пишних перемог. Хай […]