Поблизу села Хмелева виникла лісова пожежа (відео)

lisova pozeza7 липня 2015 року 16.40 год. поступило повідомлення на пункт зв’язку ДПРЧ-13 м.Золочів про загоряння сухої трави біля лісу поблизу села Хмелева, Золочівського району.

Вогнеборці виїхали на гасіння пожежі, але по прибуттю було встановлено, що вогонь перекинувся всередину лісу і становив загрозу. Площа пожежі сягнула близько 1 гектару. Тому було направлено ще одне відділення рятувальників із Золочева.

Через те, що такі пожежі потребують багато зусиль та праці, було викликано додаткові пожежні машини із Бродів та Олеська.

Завдяки злагодженим діям рятувальників поширення вогню вдалося зупинити. Станом на 20 годину вже проводилося гасіння окремих осередків для повної ліквідації пожежі.


Залишити відповідь

Next Post

В системі електронного адміністрування ПДВ вже зареєстровано 3,4 млн. податкових накладних

З 1 липня система електронного адміністрування ПДВ працює в звичайному режимі 24/7/365 без перерв на святкові та вихідні дні. За інформацією ДФС України з урахуванням сплати ПДВ за травень місяць в СЕА оновлено показник «сума середньомісячного розміру сум податку, задекларованих платником до сплати податку до бюджету та погашених за останні […]