По всій території України розпочнеться стратегічне командно-штабне навчання ЗСУ

22 вересня, по всій території України розпочнеться стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2021». Про це інформують у пресслужбі Генерального штабу ЗСУ.

“Планується переміщення великої кількості військової техніки та особового складу. Просимо населення дотримуватися заходів безпеки в місцях проведення навчання та зберігати спокій. Нагадуємо про відповідальність за ведення фото- та відеозйомки військової техніки, режимних військових об’єктів Збройних Сил України та спроби проникнення на їх територію. Також інформуємо, що в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами всі прольоти безпілотних літальних апаратів будуть припинені. Особи, які здійснювали запуск або керували цими БПЛА, будуть затримані та притягнуті до відповідальності. Застерігаємо від провокаційних дій поруч з військовими частинами та колонами військової техніки, а також звертаємось до всіх небайдужих громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб та їхні дії”, – інформує Генеральний штаб ЗСУ.

Next Post

Тече вода. Проводять ремонтні роботи у Золочеві (відео)

У Золочеві по вулиці В’ячеслава Чорновола з каналізаційного отвору тече вода. На місці є комунальні служби, проводять роботи. Поділіться цим у соцмережах:
Золочів