Пліч-о-пліч з волонтером

З 27 лютого по 2 березня 2012 р. у ЗОШ № 4 м. Золочева пройшов тиждень англійської мови «Вікно в Америку». У школі з 15 грудня 2011 року працює волонтер Корпусу Миру США в Україні Вайолет Карлсон.

За період перебування у нашій школі Вайолет стала повноправним членом педагогічного колективу, вона проводить уроки англійської мови, веде гурток розмовної англійської мови з учнями 8 та 9 класів, бере участь в організації позакласних заходів.

Тож тиждень англійської мови учителі підготували та провели, тісно співпрацюючи з Вайолет. У понеділок, перед початком занять, увесь шкільний учнівський та педагогічний колектив зібрався в актовому залі школи. Учитель Наталія Бліщ  та Вайолет Карлсон оголосили про відкриття  тижня «Вікно в Америку» та розповіли про національні символи Америки.

У школі пройшов конкурс стінгазет «Window on America». Учителі та учні оформили інформаційні стенди «Дізнайся більше про США». Демонструвалися фільми країнознавчого змісту.

Дуже цікаво та змістовно Вайолет  підготувала презентацію «Моя Каліфорнія».

Учні 7, 8 та 9 класів ознайомилися з програмою обміну зі США «FLEX». Презентацію «FLEX» та перегляд фільму підготували  та провели Наталія Бліщ та Вайолет Карлсон, яка буде займатися підготовкою учнів школи до участі у конкурсному відборі.

Четвер у школі був наповнений духом старої Англії. Директор школи учитель зарубіжної літератури Олена Петрівна Павлишин та керівник драматичного гуртку Марія Холіна підготували літературну композицію за творчістю Бернарда Шоу. Учні 11 класу були справжніми  акторами  і показали сцену з вистави «Пігмаліон».

Цікавим та яскравим був відкритий урок у 5-му класі «Моє хобі», який провела Марія Миколаївна Ящук. Учні цікаво розповідали про свої захоплення і демонстрували колекції, вишивки і навіть співали  пісні «Abba» англійською мовою.

Проведення предметних тижнів у школі є традиційним і значення таких заходів є дуже важливим у процесі виховання та навчання учнівської молоді.

Т. Мигловець, практичний психолог Золочівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Залишити відповідь

Next Post

Юні таланти - Ковбаса Андрій та Михайло

Ковбаса  Андрій  народився у 1998 році у селі Поляни. Учень 8 класу  Полянської ЗОШ І-ІІІ ст. В 2007 році вступив у Золочівську ДЮСШ в секцію з дзюдо і самбо. Ось численні досягнення юного таланта Золочівщини Андрія: ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо 24.10.2009р. ІІІ місце у відкритій першості […]