Плекаймо рідне разом із молодіжною громадською організацією “Сокіл”

На Золочівщині розпочала свою діяльність молодіжна громадська організація “Сокіл”. Пріоритетним напрямком організації є, перш за все, духовне та фізичне виховання молоді у дусі рідного – українського.  «Сокіл» виховує у своїх членів любов до Батьківщини, пошану до традицій, історії, культури. У «Соколі» вчать не лише любити українське, а й пропагувати та поширювати його. Адже любити українське – територію, мову, природу, архітектуру – може будь-хто, але дбати про них не в кожного є бажання.

Молодіжна громадська організація “Сокіл” була зареєстрована в жовтні 2006 року. Базовим для сьогоднішнього «Соколу» є місто Львів, де існує досить потужна міська організація. Створені осередки по Львівській області, зокрема у Бориславі, Бродах, Самборі, Перемишлянах, Бібрці, Ходорові, Червонограді, Новому Роздолі. Знедавна свою діяльність у молодіжна громадська організація розпочала у Золочеві.

Члени організації кожного тижня зустрічаються на зборах. Тут вони планують свою діяльність, слухають лекції, обговорюють цікаві події тижня. Окрім того, «соколята» активно займаються спортом (бокс, карате, футбол, туризм).

МГО «Сокіл» проводить вишкільні табори своїх членів на горі Маківка, водні (сплав по річці Дністер від міста Галич Івано-Франківської області до м. Заліщики Тернопільської обл.) та зимові табори в с. Ямельниця Сколівського району Львівської області.

На таборах учасники зміцнюють український дух та національну позицію, вивчають історію та народознавство. Також збільшують свою фізичну витривалість, беруть участь у змаганнях, вивчають основи медицини, табірництва, альпінізму тощо. Після вишкільного табору учасники знаходять друзів з усіх-усюд України.

Організація бере участь у святах Покрови та відзначенні річниць УПА, вшанування Героїв Крут, проводить навчання з альпінізму, скелелазіння та мандрівки вершинами Карпатських гір Чорногори та Горган, організовує українські дискотеки, рок концерти, та проводить патріотичні акції, одна з яких носила назву «Наступай силою рідної мови».

На Андрія «Сокіл» організовує вечорниці, на Різдво – вертеп, на Миколая «соколята» ходять в сиротинці. Часто «Сокіл» проводить акції до національних свят, наприклад Дня рідної мови.  Також бере участь в акціях інших громадських організацій, які підтримують українську національну ідею.

Якщо ти молодий та активний українець, любиш свою мову, культуру, ти хочеш змін та кращого життя? Приходь та приєднуйся до нас!

Наші контакти:

Веб-сайт: zolochiv-sokil.org.ua;  e-mail: zolochiv-sokil@ukr.net; тел.: 097 65 122 02

Залишити відповідь

Next Post

У Зашкові відбулися урочистості з нагоди 121-ї річниці від дня народження Євгена Коновальця

На батьківщині Євгена Коновальця – в селі Зашкові Жовківського району, біля батьківського будинку, в якому зараз створено історико-меморіальний музей полковника Коновальця, пройшли урочисті заходи з нагоди 121-ї річниці від дня його народження. В урочистостях, зокрема, взяв участь перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій. Про це нам повідомили у […]